Hakkımızda

HavaDurumu.com.tr Türkiye’nin profesyonel anlamda 15 günlük tahmin bilgisini veren ilk özel web sitesidir. 2006 senesinde yayına başlayan web sitemiz, Türkiye’deki ve yurtdışındaki kullanıcılarına sık güncellenen ve kaliteli hava durumu bilgisi vermeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’deki tüm şehirler ve ilçeleri hakkında detaylı hava durumu bilgisi sunabilen web sitemiz, bu bilgileri kolay anlaşılır bir yapıda sunarak kullanıcılarımızın web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmelerini amaçlamaktadır. Bu bağlamda sunulan “Açılış Sayfası Yap” linki sayesinde kullanıcılarımız sadece tek bir tıklamayla anasayfamızdan diledikleri şehir hakkındaki hava durumu bilgisine en hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmektedirler.

Konusunda uzman, Internet ile ilgili değişik alanlarda tecrübesi olan bir kadro tarafından geliştirilen web sitemiz çok yakında hizmetlerine yenilerini ekleyerek kullanıcılarımızın memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Sitemizin gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız “Bize Ulaşın” bölümünden yorum ve önerilerinizi bize gönderebilirsiniz.

Bol güneşli günler geçirmeniz dileğiyle…

HavaDurumu.com.tr Ekibi